WeKool - Vracíme věcem původní smysl

Zobrazen 1. – 15. z 48 výsledků

Seřazeno podle

UPcyklovaná kabelka Alena

790,00 
Kabelka Alena je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání, dvě pohodlné uši na nošení. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka ALEX

690,00 
UPcyklovaná kabelka ALEX je vyrobená z riflí z druhé ruky. Uvnitř kabelky je podšívka a obsahuje kapsy na drobnosti. Kabelka má dlouhý zip Má popruh a je vhodná na nošení přes rameno. Kabelka ALEX je UNISEX. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Alice

590,00 
Kabelka Alice je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání, dvě pohodlné uši na nošení přes rameno. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Amanda

690,00 
Kabelka Amanda je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání, dvě uši na pohodlné nošení. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka ANITA

590,00 
Kabelka ANITA je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má zapínání na červený zip, dlouhý nastavitelný popruh. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Anna

699,00 
UPcyklovaná kabelka Anna je vyrobená z riflí z druhé ruky. Uvnitř kabelky je podšívka a obsahuje kapsy na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání.Má dvě tenké uši na nošení přes rameno. Anna je zdobená provázkem s dřevěnými korálky. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Apolena

590,00 
Kabelka Apolena je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání, nastavitelný popruh pro pohodlné nošení. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Bára

1200,00 
Kabelka Bára je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má zapínání na zip, dlouhý nastavitelný popruh. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Boho

890,00 
UPcyklovaná kabelka Boho je vyrobená z riflí z druhé ruky. Uvnitř kabelky je podšívka a obsahuje kapsy na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání. Ucho je široké a vhodné na nošení přes rameno. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Boho2

590,00 
Kabelka Boho2 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání, pohodlné ucho na nošení přes rameno. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Boho3

350,00 
Kabelka Boho3 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má magnetické zapínání, pohodlné ucho na nošení přes rameno. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Boho4

590,00 
Kabelka Boho4 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má šńůrky pro uzavření kabelky, pohodlné ucho na nošení přes rameno. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Boho5

590,00 
Kabelka Boho5 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má šňůrky na zavazování, pohodlné ucho na nošení přes rameno. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Boho6

590,00 
Kabelka Boho6 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má šňůrky na zavazování, pohodlné ucho na nošení přes rameno. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kabelka Dino

690,00 
Kabelka Dino je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka s kapsami na drobnosti. Kabelka má zapínání na zip, dlouhý nastavitelný popruh. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

Hledat produkty (0)

Zpět na začátek
Produkt byl přidán do vašeho košíku