WeKool - Vracíme věcem původní smysl

Zobrazuji všech 11 výsledků

Seřazeno podle

UPcyklovaná kosmetická taštička Ari

170,00 
Kosmetická taštička Ari je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů a kůže. Uvnitř je podšívka, má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Ari1

170,00 
Kosmetická taštička Ari1 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka, má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Arim

170,00 
Kosmetická taštička Arim je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů a kůže. Uvnitř je podšívka, má po celé šířce zip a ucho na pohodlné nošení v ruce. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Kelly9

149,00 
Kosmetická taštička Kelly9 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Nelly1

149,00 
Kosmetická taštička Nelly1 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Nelly2

149,00 
Kosmetická taštička Nelly2 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Nelly3

149,00 
Kosmetická taštička Nelly3 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Nelly4

149,00 
Kosmetická taštička Nelly4 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Nelly5

149,00 
Kosmetická taštička Nelly5 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Nelly6

149,00 
Kosmetická taštička Nelly6 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

UPcyklovaná kosmetická taštička Nelly7

149,00 
Kosmetická taštička Nelly7 je zhotovena z UPcyklovaných džínových materiálů. Uvnitř je podšívka a má po celé šířce zip. Taštička má více použití a velikosti patří mezi oblíbené produkty. Tento výrobek je jediný ORIGINÁL!

Hledat produkty (0)

Zpět na začátek
Produkt byl přidán do vašeho košíku